7/24 Açık Ataşehir Hurdacı
Ataşehir / İstanbul
0534 056 61 12
7/24 Açık Ataşehir Hurdacı
0534 056 61 12
Ataşehir / İstanbul
Search

Bakır Hurdası

bakır hurda

Günlük yaşamda bir çok alanda kullanılan bakır oldukça kıymetlidir. Bakır hurdası diğer hurdalar oranla çok daha kıymetli ve en iyi rakamlar kazanabileceğiniz hurdaların başında gelir. Maden hurdası olarakda bilinen bakır turuncu rengi ve iletkenliği ile sanayi ve üretim alanında sıkça kullanılır.

Isıtma sistemleri için en ideal malzeme türü olan bakır, demire oranla doğada daha az bulunur. Paslanmaz bir yapısı olup elektrik ve akımın iletilmesinde çok etkilidir. Bakırın üretim maliyeti geri dönüşümden elde edilenden daha fazladır. Bu sebeple bakır hurda alımları sonrasında geri dönüşüm ile tekrar kullanıma sunulur. Geri dönüşümden tekrar satışa çıkan bakır oldukça uygun fiyatlı olmaktadır.

Bakır Hurda Alanlar

Bakır hurdası bulunması ve çıkartılması maliyetli olmasından ötürü hurdacı firmaları tarafından hemen hemen hepsi satın almak isteyecektir. En iyi fiyatlar ile satabilmek ve karşılığını almak için bize hemen ulaşabilirsiniz. En yakındaki hurda alanlar ekiplerimiz tarafından İstanbul merkezli olarak dakikalar içinde sizlere ulaşılmaktadır.

Satın aldığımız tüm hurdalarınız için hassas tarı kullanıyor ve ödemelerinizi nakit olarak anında yapıyoruz. Hurdacı hizmetlerimiz kapsamında Bakır hurda alımı için hangi kiloda olursa olsun alım yapıyoruz. Bakır maddesi elinde bulunan kişiler firmamıza ulaştığında gün içinde en kısa sürede vereceğiniz adrese gelip alım yapmaktayız.

Bakır Hurda Alan Yerler

Bakır hurdası satarken en önemli altın kurallar bulunmaktadır. Öncelik olarak hurdacı firması tarafından getirilen tartının doğru tarttığını tespit etmeniz olacaktır. Ufak çaplı kilo hataları dahi toplu kilolarda toplamlarda hak edişi etkiler. Bir diğer husus nakit ödeme alınmasıdır. Hiçbir vadeli ödeme kabul edilmemesi ve sadece peşin çalışan hurdacılar ile alışveriş yapılmalıdır.

Bireysel satışlardan ziyade firma bünyesindeki hurdacılar ile çalışmanız çok daha doğru bir yöntem olacaktır. İstanbul hurdacı olarak il genelinde bir çok işletme ve üretim yerinden düzenli olarak alım yaptığımız gibi yaşam alanları ve evsel bakır hurdaları dahil kaç kilo olursa olsun adresten alım yapıyoruz.

Bakır Tel Hurdası

Bakır hurda alım satım hizmetleri için güven duyulan sürekli çalışabileceğiniz firma ve hurdacı arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Bakır tel elektrik elektronik başta olmak üzere fazlaca kullanılır. Etkili olan bu malzeme türünde firmamız kapasitesi sınırsızdır. Elinizde bulunan her kilodaki bakır telin alımları yapılır.

Bakır tel çeşitlerinin hepsi kıymetli ve hak ettiği bir değeri bulunmaktadır. Bakır hurda alan yerler istanbul da oldukça fazla elbette bulunmaktadır. Ancak bir çok kişi değerinin son derece altında fiyatlarla elinizdeki hurdaları almak isteyecektir. Şayet yeterli bir kiloda bakır hurdanız varsa kesinlikle bir kaç firmadan teklif alarak en yüksek rakamlı ve aynı gün gelen hurdacı ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.