7/24 Açık Ataşehir Hurdacı
Ataşehir / İstanbul
0534 056 61 12
7/24 Açık Ataşehir Hurdacı
0534 056 61 12
Ataşehir / İstanbul
Search

Sarı Hurda

Sarı pirinç günlük hayatımızın her alanında kullanılmaktadır. Sarı hurda dünya geneli üzerinde en çok geri dönüşüm uygulanan parça olmaktadır. Çok büyük pazara sahip olan sarı elementi kıyafetlerden elektrik aksanlarına kadar kullanılmaktadır. Bakırın bir türevi olan ve hatta bakır olarak da bir çok yerde bilinen sarı pirinç hurdası oldukça kıymetli ve değerlidir.

Sarı hurda diğer hurdalar oranla kıymeti daha fazladır ve en iyi rakamlar kazanabileceğiniz hurdaların başında gelir. Hurdacı ekipleri tarafından geri dönüşüm aracılığı ile tekrar piyasaya kazandırılarak kullanılması ve yeni madenlerin önüne geçilmesi sağlanır. Sarı hurda da bir nebze bakır olmasından ötürü maden hurdası olarak da bilinmektedir.

Sarı Hurda Alanlar

Hurdacı hizmetlerimiz kapsamında sarı hurda alımı için kilo ton farkı olmaksızın alım yapıyoruz. Satın aldığımız tüm hurdalarınız için hassas tarı kullanıyor ve ödemelerinizi nakit olarak anında yapıyoruz. Bu sebeple kullanmadığınız parçaları nakite çevirebilir ve hak ettiği değerini alabilirsiniz.

En yakın hurda alanlar ekiplerimiz tarafından Ataşehir bölgesinde dakikalar içinde sizlere ulaşılmaktadır. Satmak istediğiniz sarı pirinç hurda ve diğer dönüştürülebilir hurdaları aynı gün satabilme imkanına sahipsiniz. Hurdalarınızı sadece peşin çalışan hurdacılara satmalı ve anında kazancınızı sağlamalısınız. Vadeli çalışan hurdacıları tercih etmeyiniz.,

Sarı Hurda Alanlar

Sarı Hurda Alan Yerler

Elinizde bir miktar yada tonlarda sarı hurda bulunuyorsa hak ettiği fiyat karşılığını almanız gerekmektedir. İstanbul hurdacı olarak il genelinde bir çok işletme ve üretim yerinden düzenli olarak alım yaptığımız gibi yaşam alanları ve evsel sarı hurdaları dahil kaç kilo olursa olsun adresten alım yapıyoruz.

Sarı hurda satmak için arayışlarınızda ekibimiz peşin çalışmakta ve dakikalar içerisinde adresinize gelmektedir. Sarı cinsli hurdaları bir köşede bekletmek, çürütmektense hemen satışını yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Satın aldığımız sarı hurdalar için çeşitli geri dönüşüm işlemlerini firma bünyemizde gerçekleştirerek tekrar satışa çıkan sarı oldukça uygun fiyatlı olmaktadır.

Sarı Hurda Alan Yerler

Sarı Hurda Alan Firmalar

Üretim alanında oldukça etkili olan sarı malzemesi hak ettiği değerlere daima ulaşarak satılması gerekir. İstanbul da hurda satmak istediğinizde onlarca hurdacı firması ile karşılaşabilirsiniz. En iyi fiyatı teklif eden hurdacıyı tespit etmek için bir kaç firmadan fiyat teklifi almalısınız.

Sarı hurda alan firmalar arıyorsanız ekibimiz tüm çalışmaları yerine getirmektedir. Tam donanımlı olarak adresinize gelen ekiplerimiz direk parçaların tartım işlemlerini uygulayacaktır. Tüm cinsleri ayrı ayrı istifleme yaparak sizler için en doğru fiyat tespiti yapacaktır. Ardından peşin ödeme ile hurdalarınız satın alınmaktadır. Hemen arayın aynı gün hurdalarınızı satın alalım.